Anar al contingut
Últims resultats Europa League
  • Krasnodar 1-2 Getafe FIN.

  • Trabzonspor 2-2 Basilea FIN.

  • Rosenborg 1-4 PSV FIN.

  • Lazio 2-1 Rennes FIN.

  • Sevilla 1-0 Apoel FIN.

  • Dudelange 1-4 Qarabag FIN.

  • Malmö 1-1 FC Copenhague FIN.

  • FC Lugano 0-0 Dinamo Kiev FIN.

  • Astana 1-2 Partizan FIN.

  • Sporting CP 2-1 LASK FIN.

  • Celtic 2-0 CFR Cluj FIN.

  • Arsenal 4-0 Standard Lieja FIN.

  • Vitoria de Guimarães 0-1 Ein.Frankfurt FIN.

  • CSKA Moscú 0-2 Espanyol FIN.

  • Oleksandriya 1-1 Gent FIN.

  • Istanbul Basaksehir 1-1 Borussia Gladbach FIN.

  • Besiktas 0-1 Wolverhampton FIN.

  • Young Boys 2-1 Rangers FIN.

  • Feyenoord 2-0 Porto FIN.

  • Ferencvaros 0-3 Ludogorets FIN.

  • St. Étienne 1-1 Wolfsburgo FIN.

  • Wolfsberger AC 1-1 Roma FIN.

  • AZ Alkmaar 0-0 Man Utd. FIN.

  • Braga 2-2 Slovan Bratislava FIN.

Calendari Europa League
  • Porto - Rangers Dragao 24/10/2019 17:55h

  • Young Boys - Feyenoord Stade de Suisse Wankdorf 24/10/2019 18:55h

  • Gent - Wolfsburgo Ghelamco Arena 24/10/2019 18:55h

  • St. Étienne - Oleksandriya Stade Geoffroy-Guichard 24/10/2019 18:55h

  • Roma - Borussia Gladbach Estadio Olímpico 24/10/2019 18:55h

  • Slovan Bratislava - Wolverhampton Tehelne Pole 24/10/2019 18:55h

  • Partizan - Man Utd. Estadio Partizan 24/10/2019 18:55h

  • AZ Alkmaar - Astana Kyocera Stadion 24/10/2019 18:55h

  • CSKA Moscú - Ferencvaros Luzhniki Stadion 24/10/2019 19:55h

  • Ludogorets - Espanyol Ludogorets Arena 24/10/2019 19:55h

  • Istanbul Basaksehir - Wolfsberger AC Basaksehir Stadi 24/10/2019 19:55h

  • Besiktas - Braga Vodafone Arena 24/10/2019 19:55h

  • Qarabag - Apoel Tofik Bakhramov Stadium 24/10/2019 21:55h

  • Sporting CP - Rosenborg José Alvalade 24/10/2019 20:00h

  • Celtic - Lazio Celtic Park 24/10/2019 20:00h

  • Arsenal - Vitoria de Guimarães Emirates Stadium 24/10/2019 20:00h

  • PSV - LASK Philipsstadion 24/10/2019 21:00h

  • Rennes - CFR Cluj Roazhon Park 24/10/2019 21:00h

  • Ein.Frankfurt - Standard Lieja Commerzbank-Arena 24/10/2019 21:00h

  • Sevilla - Dudelange Ramón Sánchez-Pizjuán 24/10/2019 21:00h

  • Malmö - FC Lugano Swedbank Stadion 24/10/2019 21:00h

  • Getafe - Basilea Coliseum Alfonso Pérez 24/10/2019 21:00h

  • Dinamo Kiev - FC Copenhague Estadio Olímpico de Kiev 24/10/2019 22:00h

  • Trabzonspor - Krasnodar Medical Park Arena 24/10/2019 22:00h

Classificació Europa League
  • Pos Equip PJ PG PE PP Pts
Grup A
  • 1 Sevilla 2 2 0 0 6
  • 2 Qarabag 2 1 0 1 3
  • 3 Dudelange 2 1 0 1 3
  • 4 Apoel 2 0 0 2 0
Grup B
  • 1 FC Copenhague 2 1 1 0 4
  • 2 Dinamo Kiev 2 1 1 0 4
  • 3 Malmö 2 0 1 1 1
  • 4 FC Lugano 2 0 1 1 1
Grup C
  • 1 Getafe 2 2 0 0 6
  • 2 Basilea 2 1 1 0 4
  • 3 Trabzonspor 2 0 1 1 1
  • 4 Krasnodar 2 0 0 2 0
Grup D
  • 1 PSV 2 2 0 0 6
  • 2 Sporting CP 2 1 0 1 3
  • 3 LASK 2 1 0 1 3
  • 4 Rosenborg 2 0 0 2 0
Grup E
  • 1 Celtic 2 1 1 0 4
  • 2 CFR Cluj 2 1 0 1 3
  • 3 Lazio 2 1 0 1 3
  • 4 Rennes 2 0 1 1 1
Grup F
  • 1 Arsenal 2 2 0 0 6
  • 2 Standard Lieja 2 1 0 1 3
  • 3 Ein.Frankfurt 2 1 0 1 3
  • 4 Vitoria de Guimarães 2 0 0 2 0
Grup G
  • 1 Feyenoord 2 1 0 1 3
  • 2 Young Boys 2 1 0 1 3
  • 3 Rangers 2 1 0 1 3
  • 4 Porto 2 1 0 1 3
Grup H
  • 1 Ludogorets 2 2 0 0 6
  • 2 Espanyol 2 1 1 0 4
  • 3 Ferencvaros 2 0 1 1 1
  • 4 CSKA Moscú 2 0 0 2 0
Grup I
  • 1 Wolfsburgo 2 1 1 0 4
  • 2 Gent 2 1 1 0 4
  • 3 St. Étienne 2 0 1 1 1
  • 4 Oleksandriya 2 0 1 1 1
Grup J
  • 1 Roma 2 1 1 0 4
  • 2 Wolfsberger AC 2 1 1 0 4
  • 3 Borussia Gladbach 2 0 1 1 1
  • 4 Istanbul Basaksehir 2 0 1 1 1
Grup K
  • 1 Slovan Bratislava 2 1 1 0 4
  • 2 Braga 2 1 1 0 4
  • 3 Wolverhampton 2 1 0 1 3
  • 4 Besiktas 2 0 0 2 0
Grup L
  • 1 Partizan 2 1 1 0 4
  • 2 Man Utd. 2 1 1 0 4
  • 3 AZ Alkmaar 2 0 2 0 2
  • 4 Astana 2 0 0 2 0
Equip classificat