Anar al contingut
Calendari Copa del Rei
  • Logroñés - Marino de Luanco Las Gaunas 11/12/2019 19:00h

  • Bergantinos - Sevilla None 17/12/2019 A definir

  • Zamora - Sporting Ruta de la Plata 17/12/2019 A definir

  • Lealtad - Cádiz Las Callejas 17/12/2019 15:30h

  • Coruxo - Mirandés Campo do Vao 17/12/2019 16:00h

  • SD Logrones - Eibar Las Gaunas 17/12/2019 19:00h

  • L'Hospitalet - Granada La Feixa Llarga 17/12/2019 19:00h

  • Illueca - Deportivo Estadio Papa Luna 17/12/2019 19:00h

  • Jaén - Alavés Nuevo La Victoria 17/12/2019 19:00h

  • Langreo - Ebro Ganzabal 17/12/2019 19:30h

  • Marbella - Guijuelo Estadio Municipal de Marbella 17/12/2019 19:30h

  • Castellón - Las Palmas Nou Castalia 17/12/2019 20:00h

  • Cacereño - Alcorcón Príncipe Felipe 17/12/2019 20:00h

  • Socuéllamos - Zaragoza Paquito Jiménez 17/12/2019 20:00h

  • Portugalete - Extremadura La Florida 17/12/2019 20:00h

  • Peña Sport - Fuenlabrada Estadio de San Francisco 17/12/2019 20:00h

  • Tarazona - Rayo Municipal de Tarazona 17/12/2019 20:15h

  • G. Segoviana - Elche La Albuera 17/12/2019 20:30h

  • Escobedo - Málaga Estadio Eusebio Arce 17/12/2019 20:30h

  • Salamanca - Atlético Baleares El Helmántico 17/12/2019 20:30h

  • Hércules - Recreativo José Rico Pérez 17/12/2019 20:45h

  • Intercity - Athletic Manuel Martínez Valero 17/12/2019 21:00h

  • FC Andorra - Leganés Camp de Futbol Municipal d'Encamp 17/12/2019 21:00h

  • AD Ceuta FC - Numancia Alfonso Murube 17/12/2019 21:00h

  • Murcia - Racing Nueva Condomina 17/12/2019 21:00h

  • Cartagena - Leioa Cartagonova 17/12/2019 21:00h

  • Mensajero - Tenerife Nuevo Silvestre Carrillo 17/12/2019 20:30h

  • SS. de los Reyes - Córdoba Camp Municipal de Badalona 18/12/2019 17:30h

  • El Palmar - Getafe Nueva Condomina 18/12/2019 18:00h

  • Comillas - Villarreal Las Gaunas 18/12/2019 18:00h

  • Tolosa - Valladolid Estadio Berazubi 18/12/2019 18:00h

  • El Alamo - Mallorca Estadio Municipal Facundo Rivas 18/12/2019 18:00h

  • Tudelano - Albacete Ciudad de Tudela 18/12/2019 18:00h

  • Badalona - Oviedo Nou Estadi Municipal de Badalona 18/12/2019 18:00h

  • Melilla - UCAM Murcia Álvarez Claro 18/12/2019 18:00h

  • Pontevedra - UD Ibiza Estadio Municipal de Pasarón 18/12/2019 19:00h

  • Sestao River - Lugo Las Llanas 18/12/2019 20:00h

  • Barakaldo - Villarrubia CF Lasesarre 18/12/2019 20:15h

  • Melilla CD - Levante Álvarez Claro 19/12/2019 19:00h

  • Pena Azagresa - Celta La Planilla 19/12/2019 19:00h

  • Antoniano - Betis Benito Villamarín 19/12/2019 19:00h

  • Peña Deportiva - Ponferradina Municipal Santa Eularia 19/12/2019 19:00h

  • Amorebieta - Badajoz Urritxe 19/12/2019 19:00h

  • Cultural - Las Rozas CF Las Rozas Estadio Reino de León 19/12/2019 19:00h

  • Lleida - Espanyol Camp d'Esports 19/12/2019 19:00h

  • Llagostera - Haro Deportivo Camp Municipal de Llagostera 19/12/2019 20:00h

  • Rayo Majadahonda - Racing de Ferrol Cerro del Espino 19/12/2019 20:00h

  • Tamaraceite - Almería Gran Canaria 19/12/2019 19:30h

  • Laredo - Huesca San Lorenzo 19/12/2019 20:30h

  • Gimnàstic - Olot Nou Estadi 19/12/2019 20:30h

  • Cornellà - Orihuela Nou Municipal de Cornellà 19/12/2019 20:30h

  • Mérida AD - La Nucia Estadio Romano 19/12/2019 20:45h

  • Becerril - R. Sociedad Nueva Balastera 19/12/2019 21:00h

  • Lorca Deportiva - Osasuna Francisco Artés Carrasco 19/12/2019 21:00h

  • Linares - Girona Linarejos 19/12/2019 21:00h

Últims resultats Copa del Rei
  • Becerril - R. Sociedad S.J.

  • Lorca Deportiva - Osasuna S.J.

  • Linares - Girona S.J.

  • Mérida AD - La Nucia S.J.

  • Laredo - Huesca S.J.

  • Gimnàstic - Olot S.J.

  • Cornellà - Orihuela S.J.

  • Llagostera - Haro Deportivo S.J.

  • Rayo Majadahonda - Racing de Ferrol S.J.

  • Tamaraceite - Almería S.J.

  • Melilla CD - Levante S.J.

  • Pena Azagresa - Celta S.J.

  • Antoniano - Betis S.J.

  • Peña Deportiva - Ponferradina S.J.

  • Amorebieta - Badajoz S.J.

  • Cultural - Las Rozas CF S.J.

  • Lleida - Espanyol S.J.

  • Barakaldo - Villarrubia CF S.J.

  • Sestao River - Lugo S.J.

  • Pontevedra - UD Ibiza S.J.

  • El Palmar - Getafe S.J.

  • Comillas - Villarreal S.J.

  • Tolosa - Valladolid S.J.

  • El Alamo - Mallorca S.J.

  • Tudelano - Albacete S.J.

  • Badalona - Oviedo S.J.

  • Melilla - UCAM Murcia S.J.

  • SS. de los Reyes - Córdoba S.J.

  • Intercity - Athletic S.J.

  • FC Andorra - Leganés S.J.

  • AD Ceuta FC - Numancia S.J.

  • Murcia - Racing S.J.

  • Cartagena - Leioa S.J.

  • Hércules - Recreativo S.J.

  • G. Segoviana - Elche S.J.

  • Escobedo - Málaga S.J.

  • Salamanca - Atlético Baleares S.J.

  • Mensajero - Tenerife S.J.

  • Tarazona - Rayo S.J.

  • Castellón - Las Palmas S.J.

  • Cacereño - Alcorcón S.J.

  • Socuéllamos - Zaragoza S.J.

  • Portugalete - Extremadura S.J.

  • Peña Sport - Fuenlabrada S.J.

  • Langreo - Ebro S.J.

  • Marbella - Guijuelo S.J.

  • SD Logrones - Eibar S.J.

  • L'Hospitalet - Granada S.J.

  • Illueca - Deportivo S.J.

  • Jaén - Alavés S.J.

  • Coruxo - Mirandés S.J.

  • Lealtad - Cádiz S.J.

  • Bergantinos - Sevilla S.J.

  • Zamora - Sporting S.J.

  • Logroñés - Marino de Luanco S.J.