Drew Barrymore
SZA, oportunitat per acostar-se al R&B d’alta volada
02/06/2024 - 23:35 CEST 0 Comentaris
Lolitas dels 90: l’erotisme adolescent que ningú hauria d’haver demanat
28/08/2023 - 06:00 CEST 0 Comentaris
El 'qui és qui' de 'Los ángeles de Charlie' al llarg de 40 anys
30/11/2019 - 07:00 CET 0 Comentaris
Els àngels de Charlie es reuneixen de nou
02/05/2019 - 19:57 CEST 0 Comentaris
L'entrevista masclista a Drew Barrymore que indigna
04/10/2018 - 13:27 CEST 0 Comentaris
"Malgrat tenir diversos matrimonis sense èxit, s'agafa vacances il·limitades per al paper de la seva vida: ser mare"
La 'zombi' Drew Barrymore repugna a 'Santa Clarita Diet'
31/03/2017 - 17:04 CEST 0 Comentaris
Drew Barrimore es divorcia per tercera vegada
04/04/2016 - 13:22 CEST 0 Comentaris
Drew Barrymore transcriu la seva segona autobiografia
09/11/2015 - 23:10 CET 0 Comentaris
La germanastra de Drew Barrymore, trobada morta en un cotxe amb pastilles
31/07/2014 - 10:38 CEST 0 Comentaris
Drew Barrimore espera el seu segon fill
06/11/2013 - 11:46 CET 0 Comentaris
Drew Barrymore va tenir una nena que va néixer el 26 de setembre
02/10/2012 - 08:55 CEST 0 Comentaris
Tarantino dóna la nota en l'estrena com a directora de Drew Barrymore
01/10/2009 - 00:00 CEST 0 Comentaris
Barrymore dóna un milió de dòlars per a aliments
05/03/2008 - 00:00 CET 0 Comentaris
Drew Barrymore: "Treballar fent el que t'agrada és un luxe"
28/07/2007 - 00:00 CEST 0 Comentaris
Barrymore trenca amb el bateria de The Strokes
12/01/2007 - 00:00 CET 0 Comentaris
- 01:41h Temor del PSOE a la divisió del vot en algunes províncies
- 01:37h L’absència d’Aliança Catalana el 29N beneficia Vox i Junts
- 01:37h Illa es bolca en la campanya de Sánchez i entra en confrontació amb la dreta
- 01:36h Félix Bolaños, Ministre de la Presidència, Justícia i Relacions amb les Corts: "Les acampades alcen la bandera d’una causa justa"
- 01:36h ‘The End’
- Al minut Guerra Ucraïna-Rússia, última hora en directe
- Al minut Votació dels decrets d’habitatge, en directe | Sánchez decidirà el cap de setmana si convoca eleccions i Feijóo el repta a fer-ho: «Posi la data»
- Eleccions Feijóo acusa Sánchez de pretendre manipular "emocionalment" els espanyols després de la mort de Maricarmen
- PUBLICAT AL ‘BOE’ Aquestes són totes les mesures d’habitatge que entren en vigor amb el nou decret (i no decaurà com l’anterior)
- Quan torni a Catalunya Els Mossos garantiran la seguretat de Puigdemont amb el servei d’escortes al qual té dret com a expresident